Medvědí paseka penzion Česká Kanada

Ubytování Česká Kanada

Rodinný penzion Medvědí paseka leží v jižních Čechách na okraji malé vesničky Nový Vojířov u města Nová Bystřice, v přírodním parku Česká Kanada, co by kamenem dohodil od státní hranice s Rakouskem. Celý penzion je tvořen v uměleckém duchu výtvarnice Zdeny Skořepové se stálou výstavou jejích děl.

Rodiny s dětmi jistě potěší pískoviště v zahradě, která obklopuje penzion Česká Kanada, a zároveň příjemné posezení s výhledem na Vaše ratolesti. Romantickou a harmonickou náladu umocňuje nádherná příroda přírodního parku Česká Kanada. Penzion nabízí k ubytování dva čtyřlůžkové apartmány vybavené obývákem, kuchyňkou, ložnicí s možností přistýlky. Dále tři dvoulůžkové, pět třílůžkových a jeden čtyřlůžkový pokoj, všechny pokoje a apartmány jsou vybaveny vlastním WC a sprchou.

Dovolená jižní Čechy

Jakou atmosféru a služby nabízí Náš penzion? Česká Kanada je vskutku přírodním unikátem jižních Čech. Čistota a „nevinnost“ přírody v parku Česká Kanada dovoluje člověku alespoň na chvíli zapomenout na každodenní stres a ruch velkoměsta. Aby Vaše dovolená byla skutečnou dovolenou plnou odpočinku a relaxace, nabízíme v penzionu Medvědí paseka služby welness, jako jsou masáže, vířivá vana a sauna.

Poloha penzionu

Penzion Medvědí paseka se nachází v oblasti tvořenou především přírodním parkem Česká Kanada, který se nachází v jihovýchodních Čechách. Česká Kanada je ohraničená městy Kunžakem, Českým Rudolcem, Slavonicemi a Novou Bystřicí.

Česká Kanada

Právě pro svůj přírodní charakter krajiny a sychravější počasí nese tento kopcovitý a silně zalesněný park jméno Česká Kanada. Ubytování v našem penzionu Vám poskytuje příležitost poznat spoustu rybníků, rozsáhlé lesní komplexy, turistické a cyklistické stezky. Česká Kanada umožňuje také překrásný výlet historickou úzkokolejkou z města Nová Bystřice až do Jindřichova Hradce.

Akční nabídka

Akční týdenní pobyty 2019

Akční týdenní pobyty 2019
  • 7x ubytování 
  • 7x polopenze
  • 1x vířivá vana
  • 1x sauna
  • 1x masáž
4 500,-
Nabízíme akční týdenní pobyt na 7 nocí s polopenzí a využitím wellness v penzionu Medvědí paseka. Akční nabídka platí od 12. 5. 2019 do 23. 6....

Akční mimovíkendové pobyty 2019

Akční mimovíkendové pobyty 2019
  • 4x ubytování
  • 4x polopenze
  • 1x vířivá vana
  • 1x sauna
  • 1x masáž
2 800,-
Akční mimovíkendový pobyt na 4 noci pro jednu osobu ve stylovém penzionu Medvědí paseka. Zvýhodněná cena pro jednu osobu platí od 12. 5. 2019 do 23....
Nevíte si rady? Máte dotaz?

Neváhejte a napište nám. Rádi o Vás uslyšíme?